Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Atentati Fushe Kruje

Atentati në Fushë Krujë / Dyshohet se ishin KATËR autorë, zbritën nga makina dhe hapën zjarr me tre armë automatike (DETAJE TË REJA)

Mësohen detaje të reja nga atentati me tre viktima ditën e sotme në mbikalimin e Fushë Krujës. Sipas informacioneve të Newsbomb.al, brenda makinës së djegur...

Lajmet e fundit