Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

atentatet

Atentate mafioze, zhdukje dhe trafik droge, ngjarjet kriminale që shënjuan vitin 2022

Viti që lamë pas është mbyllur me një sërë vrasjesh të bujshme, brenda dhe jashtë vendit. Persona të përfshirë në veprimtari kriminale, atentate mafioze,...

PD reagon për atentatet në vend: Katër të vrarë në një javë, krimi i bën karshillëk shtetit dhe vepron nën hundën e Policisë

Partia Demokratike ka reaguar për atentatin e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Milot, ku mbeti i varë një 27 vjeçar dhe u plagos rëndë...

Lajmet e fundit