Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

atentat

Një SHQIPTAR i përfshirë te atentatet në PALERMO? Zbardhen përgjimet e kapos së mafias siçiliane TOTO RIINA: Sillni një ekspert si ai nga Shqipëria

Një shqiptar mund të ketë qenë i përfshirë në disa nga vrasjet mafioze më të bujshme në Palermon e viteve 80’ deri në 90’. Përgjimet...

Sherr mes të rinjve në Vlorë, një person qëllohet me shufër hekuri dhe dërgohet me urgjencë në spital

Një sherr mes dy të rinjve ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Grabjan të Vlorës. Mësohet se për motive të dobëta janë konfliktuar 28...

E rëndë, qëllohet me plumb në kokë gazetari i njohur investigativ

Gazetari i njohur investigativ, Pete R de Vries është plagosur rëndë, pas një sulmi që i është bërë në rrugën e Amsterdamit. Mediat e huaja...

Arrestimi i Edison Begajt në Vlorë, flasin familjarët: Armën e kishte për vetëmbrojtje, gjithçka ishte tendecioze…

Tre ditë më parë në Lungomare është arrestuar Edison Begaj, 38-vjeçari nga Vlora që më 29 maj mbeti i plagosur nga një person i...

Gjendet një makinë e djegur në kufi me Greqinë, dyshohet se e përdorën vrasësit e 40-vjeçarit në Ksamil

Një makinë e djegur është gjetur pranë kufirit me Greqinë, dhe dyshohet se është përdorur nga vrasësit e 40-vjeçarit Gramoz Memaj pak ditë më...

FOTO/ U qëllua me armë afër shtëpisë së tij, ky është biznesmeni Gramoz Memaj që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Ksamil

Mbrëmjen e sotme u ekzekutua me armë zjarri afër banesës së tij në Ksamil 48 vjeçari Gramoz Memaj.Viktima njihej në zonë si biznesmen dhe...

Shqipëria nuk gjen qetësi, qëllohet me armë zjarri afër shtëpisë një person në Ksamil, humb jetën në spital (EMRI)

Shqipëria nuk gjen qetësi nga atentatet me armë zjarri. Mbrëmjen e sotme në Ksamil është qëlluar me breshëri plumbash Gramoz Memaj pranë banesës së...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, shtyhet senaca gjyqësore për Redjan Rrajën dhe Ariol Halilajn (ARSYEJA)

Është shtyrë seanca gjyqësore për Redjan Rrajën dhe Ariol Halilajn, të dyshuar për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoji. Bëhet me dije se senaca është shtyrë...

Atentati ndaj Edison Begajt në Vlorë, autori e priti fshehur pas pemëve, u ndoq nga policia, por arriti të largohej; shoqërohen në komisariat 5...

Detaje te reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Vlorë, ku ka mbetur i pragosur Edison Begaj. Bëhet me dije se...

Atentat me armë zjarri gjatë orëve të vona të mbrëmjes në Vlorë, plagoset 38-vjeçari (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë orëve të vona të mbrëmjes në Vlorë, ku ka mbetur i plagosur një 38-vjeçar. Policia njofton se rreth...

Lajmet e fundit