Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

atentat fushe kruje

Çfarë dihet deri tani për autorët e atentatit me tre viktima në Fushë Krujë

Dyshohet se kanë qenë katër persona ata që kryen atentatin në Fushë Krujë, ku mbeti i vrarë Brilant Martinaj, Besmir Hoxha dhe Diklen Vata. Atentati...

Atentati me tre viktima, Salianji: Ortakëria e qeverisë me krimin po sjell pasoja

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar pas atentatit me tre viktima në Fushë-Krujë. Salianji shkruan se krimi po godet brutalisht dhe kudo, pa...

Lajmet e fundit