Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

atelete

“Nuk e mora kot një të bardhë dhe një të zezë”, Rama tregon dhuratën që mori nga Berati dhe ironizon opozitën

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme në kundër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit ka zhvilluar një takim me të rinjtë në...

Lajmet e fundit