Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

At Nikolla Xhufka

Prifti “i rremë” At Nikolla Xhufka, shkakton incident në Manastirin e Deçanit

At Nikolla Xhufka, një prift nga Shqipëria që shpesh është cilësuar dhe si "i rremë", është dëbuar nga Manastiri i Deçanit. Edhe pse është...

Lajmet e fundit