Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

AstroSamantha

Astronautja italiane, e para femër europiane në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor

Astronautja italiane Samantha Cristoforetti do të jetë gruaja e parë evropiane që komandon Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës dhe e treta në botë pas dy...

Lajmet e fundit