Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Astronautja italiane

Astronautja italiane, e para femër europiane në Stacionin Ndërkombëtar Hapësinor

Astronautja italiane Samantha Cristoforetti do të jetë gruaja e parë evropiane që komandon Stacionin Ndërkombëtar të Hapësirës dhe e treta në botë pas dy...

Lajmet e fundit