Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

astrit patozi

Zgjedhjet mbaruan, ish-deputeti milioner bën bashkë Astrit Patozin dhe Blendi Klosin, inaguroi resortin luksoz në Vlorë (EMRI-FOTO)

Zgjedhjet mbaruan, por jo takimet jashtë politikës të politikanëve tanë, që më shumë se sa armiq, në jetën e përditshme janë miq të mirë....

Ironia e Astrit Patozit: Në Shqipëri të gjithë fitojnë pastër! Edi fiton me Lulin, Basha mund rivalët, por në fund rëndësi ka pjesëmarrja

Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi, ka ironizuar zgjedhjet që zhvillohen në Shqipëri, pasi shprehet se në vendin tonë të gjithë fitojnë pastër.Sipas tij, Rama...

Patozi reagon pas dorëheqjes së Ruçit: E kam pasur gjithnjë kundërshtar, por sot shpreh respekt për vendimin e tij

Ish-kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar menjëherë pas vendimit të kryeparlamentarit Gramoz Ruçi, i cili njoftoi dorëheqjen nga politika. Ai thotë përmes...

Astrit Patozi fton në fushëbetejë Lulzim Bashën: Të mbajë QENDRIM për Berishën; PS-së po i vjen radha

Ish-koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka komentuar sot lajmin e fortë të ardhur direkt nga Uashingtoni, për shpalljen “non-grata” të Sali Berishës në...

Ironia e Astrit Patozit: Një falenderim për Lulin dhe Doktorin, më kanë hequr një siklet të madh, isha i bindur se deri sa të...

Ditën e sotem Kryesia e Partisë Demokratike vendosi që 13 qershori do të jetë dita kur do të zgjidhet kryetari i ri i PD-së.Ish-deputeti...

Policia: Arrestohet Astrit Patozi, e përdorte serën për kultivim kanabisi

Astrit Patozi, 50 vjeç është arrestuar nga Policia e Fierit pasi nga kontrolli në serën e tij, janë gjetur të kultivuara bimë narkotike të...

Nuk mori asnjë mandat, Astrit Patozi tërhiqet nga drejtimi i partisë Bindja Demokratike

Astrit Patozi është dorëhequr nga drejtimi i partisë Bindja Demokratike. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai ka lajmëruar se do të marrë përgjegjësinë e...

“Do përmbysim sistemin”, zhgënjejnë “rebelët” dhe kritikët e PD që dolën kundër Bashës: Ja sa vota kanë marrë Topalli, Murrizi, Hajdari dhe Patozi

Numërimi i votave për subjektet politike ka mbaruar që prej ditës së martë, me PS që ka dalë forcë e parë me 74 mandate,...

Nuk mori asnjë mandat, Astrit Patozi njeh rezultatin: Koha do të na vijë shumë shpejt

Kryetari i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi ka reaguar për herë të parë pas rezulatit të zgjedhjeve, ku forca politike që ai drejton nuk arriti...

Moderatorët e ngacmojnë: Si të duken velinat tona? Habit Patozi: I shoh njerëzit si vota

Koordinatori i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka qenë i ftuar sot emisionin “Fiks Fare”, ku është pyetur nga dy moderatorët lidhur me përshtypjen...

Lajmet e fundit