Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

astrit avdylaj

Zhdukja e Ervis Martinajt, policia merr në pyetje Astrit dhe Jasim Avdylaj : Dyshohet se janë personat e fundit që ka takuar

Prokuroria e Kurbinit në lidhje me zhdukjen e Ervis Martinajt ka kërkuar marrjen në pyetje të Astrit dhe Jasim Avdylaj, të cilët ndodhen në...

Gazetari nxjerr VIDEON: Maneci dhe Astrit Avdyli ndërmjetësojnë gjobën 500.000 euro në Shijak, me Mercedes të blinduar dhe grup zjarri

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar mbrëmjen e sotme një video se si disa persona të njohur skeduar nga Policia dhe Prokuroria Shqiptare, po negociojnë...

Dako për përgjimet: Gjithçka e sajuar nga opozita që të ndezin protestën nesër

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako ka folur sërish për bisedat telefonike të përgjuara me Astrit Avdylajn, të cilat u publikuan në gazetën gjermane “Bild”....

Doli në përgjimet e BILD, reagon deputeti i PS: Nuk kam patur asnjë kontakt me Astritin, jam krenar për punën si shofer

Ditën e djeshme gazeta prestigjoze gjermane Bild publikoi përgjime të reja nga dosa e famshme '339'. Në këtio përgjime ishte i përfshirë sërish kryebashkiaku...

Përgjimet e ‘Bild’, reagon kandidati i PS në Shijak: Jap dorëheqjen po u vërtetua se kam ndërhyrë për gjobën

Edhe unë edhe ju, keni nga një votë, shkojmë në votime dhe votojmë, kaq është kontributi, i Astritit ka qenë... nuk e di...

Doli në përgjime me Avdylajn, kryetari i bashkisë së Shijakut e thotë ‘copë’ se pse PS nuk e rikandidoi: Akoma s’e gjetët arsyen ju?!...

Kryetari aktual i bashkisë së Shijakut Ardian Kokomani doli sot nga prestigjozja BILD në përgjime me Astrit Avdylajn, të njohur si kreun e bandës...

PËRGJIMET/ Si i blen Astrit Avdylajt votat, biseda me qytetarin: Mos t’i fusi Gon Duka, ne jena për PS-në

Gazeta gjermane Bild ka publikuar disa përgjime të kreut të bandës së Shijakut, Astrit Avdylaj me zyrtarë të Partisë Socialiste. Në...

‘Depresion me tentativa vetëvrasëse’, si u lirua nga burgu Astrit Avdyli

Një tjetër pjesë e investigimit të VOA-s dhe BIRN është dhe një nga kapot e grupit Avdylaj, i cili u lirua nga burgu, ku...

‘Rroftë Vangjush Dako’, PD reagon pas thirrjes së Astrit Avdylajt: Nuk qan vetëm hallin e votave, por edhe…

Skema e Edi Ramës për ta paraqitur skandalin në të cilin janë përfshirë ai dhe uzurpatori i bashkisë së Durrësit Vangjush Dako si...

Lajmet e fundit