Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

asnje humbje jete

Asnjë humbje jete dhe vetëm 1 rast i ri me Covid, Ministria zbulon sa pozitivë janë në të gjithë vendin dhe sa po marrin...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vend tonë. Nuk ka asnjë humbje jete,...

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk kemi asnjë humbje...

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e fundit të Covid-19

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk ka asnjë humbje...

Ministria publikon shifrat e fundit të Covid-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk është shënuar asnjë...

Vijon bilanci pozitiv: Asnjë humbje jete nga Covid, mijëra testime dhe vetëm 12 raste në 24 orë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vend. Fatmirësisht nuk ka asnjë humbje jete,...

Tjetër ditë pa humbje jete nga Covid-19 në vendin tonë, ka pak raste të reja

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht nuk ka asnjë humbje...

FITUAM?! Ministria jep lajmin e MADH: Asnjë humbje jete nga Covid-19, vetëm 2 raste nga mijëra testime

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije shifrat e fundit sa i takon situatës së koronavirusit në vendin tonë. Fatmirësisht asnjë humbje jete, nga...

Lajmet e fundit