Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

asllan rusi

Rama nderon Asllan Rusin dhe Dashamir Fagun: Do rindërtojmë pallatin e sportit

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot gjatë një ceremonie në ambientet e Kryeministrisë, planet e qeverisë për të investuar në infrastukturën e lojërave me...

Shoferja përplas me makinë te vijat e bardha studenten italiane

Një studente italiane është përplasur nga një automjet pak minuta më parë teksa po kalonte vijat e bardha përballë pallatit të sportit “Asllan Rusi”...

Gjetan Keta ndeshet për titull me turkun Turgay Uzun në “Asllan Rusi”

Në datën 19 Shkurt në Pallatin e Sportit “Asllan Rusi” kampioni ynë Gjetan Keta, me pseudonimin Mike(nga ngjashmëria e luftimit si Mike Tyson) do...

Lajmet e fundit