Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

asim zenel

Braçe i revoltuar nxjerr VIDEON: Ky zjarr është i vënë me dorë. Kush e ndezi është kriminel dhe vrasës që do e paguajë!

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka reaguar për situatën aktuale në vendin tonë, kryesisht për zonën e Asim Zenelit në Gjirokastër, aty ku...

Peleshi mbërrin me urgjencë në fshatin “Asim Zenel”, apel banorëve: Mos bëni rezistencë, por largohuni nga shtëpitë!

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka mbërritur pak më parë në fshatin "Asim Zenel”, aty ku humbi jetën, banori Andrea Haxhiaj. Peleshi iu ka bërë...

Dalin pamjet nga fshati “Asim Zenel” ku mbeti i vdekur një i moshuar, zona e rrethuar nga flakët (VIDEO)

Zjarri në fshatin "Asim Zenel", në Gjirokastër ka agravuar tej mase, i cili detyroi banorët e fshatit që të evakuohen nga shtëpitë e tyre. Fatkeqësisht...

Lajmet e fundit