Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

asim vokshi

Kurushi, Hado dhe Plaku zgjidhen anëtarët e rinj të KLGJ

Klodian Kurushi do të jetë anëtari i ri në Këshillin e Lartë Gjyqësor nga radhët e Gjykatës së Lartë. Bëhet me dije se Kurushi ka...

Vakancat në Këshillin e Lartë Gjyqësor, 6 magjistratë shprehin interes

Gjykata e Lartë ka publikuar listën e kandidatëve që kanë shprehur interes për anëtarë të Këshillit të Lartë Gjyqësor. Në total kanë aplikuar 6...

Ilir Meta dekreton anëtarin e 9-të të Gjykatës së Lartë, Presidenti rezerva për KLGJ: Vonesa të pajustifikuara, të shmangte dyshimet për promovimin e gjyqtarëve

Presidenti Ilir Meta dekreton anëtarin e 9-të të Gjykatës së Lartë. Asim Vokshi bëhet kështu anëtari tjetër i organit më të lartë të drejtësisë...

Gjyqtari i Apelit të Tiranës kalon me sukses Vettingun, Asim Vokshi konfirmohet në detyrë nga KPK

Gjyqtari i Apelit të Tiranës, Asim Vokshi u konfirmua në detyrë të premten nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Sipas vendimit të shpallur nga...

Apartamenti i dhuruar nga prindërit vë në vështirësi para Vettingut gjyqtarin e Tiranës Asim Vokshi

Gjyqtari i Gjykatës së Apelit të Tiranës Asim Vokshi u përball në Komisionin e Pavarur të Kualifikimit të hënën me pyetje kryesisht mbi të...

Flet drejtoresha e “Asim Vokshit”: Politika s’ka vend këtu, nuk lejoj nxënësit të braktisin shkollën për protestën

Lajmi se drejtoresha e shkollës së gjuhëve të huaja “Asim Vokshi”, ndalonte nxënësit të shkonin në protestën e nisur nga Partia Demokratike, u publikua...

Shisnin drogë në ambientet përreth shkollës, në pranga 3 persona

Policisë Tiranë, të cilët kanë arritur t'i dokumentojnë veprimtarinë kriminale në shitjen e lëndëve të dyshuara narkotike e llojt "Cannabis Sattiva", ku këta...


Lajmet e fundit