Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

ascal

“Bashkohu me ne”, ministrja Kushi thirrje profesorëve: Aplikoni për t’u bërë drejtor i ASCAL, ose për 1 nga 11 vendet si anëtar Bordi

Ministrja e Arsimit Evis Kushi, u bën thirrje akademikëve dhe profesorëve, brenda dhe jashtë vendit, që të aplikojnë për t’u zgjedhur si Drejtor i...

Lajmet e fundit