Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

asambleja

“Nuk durohet më”, Lefter Maliqi nuk përmbahet për Qeverinë e re: Rroftë Rilindja e k…. Ramziu e trodhi PS-në

Ish-deputeti Lefter Maliqi reagon për Qeverinë e re, emrat e së cilës u bënë publik sot nga kryeministri Edi Rama. "Nuk durohet më", shkruan...

Bledi Çuçi dhe Blendi Klosi dy më “të penalizuarit” e Ramës: I pari rekord me 12,000 vota në Gjirokastër, i dyti nxori 5 deputetë...

Bledi Çuçi dhe Blendi Klosi duket se janë dy nga emrat më të penalizuar nga Edi Rama në Asamblenë e Partisë Socialiste. Dy nga...

“Kam qenë shumë i trazuar pas kësaj fitoreje”, Edi Rama hap Asamblenë e PS, zbulon ambicien: Mandati i katërt do jetë më i vështirë...

Kryeministri Edi Rama ka hapur sot punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste, ku pritet të zbardhë dhe emrat për Qeverinë e re. Sipas tij,...

E përjashtoi live, deputeti i PS sfidon Ramën: Socialist s’më bëre ti, s’më largon dot! Arrogant (E PLOTË)

Pas reagimit ekskluziv për newsbomb.al ku u shpreh se largimin e mori vesh që dje nga burime brenda PS, deputeti socialist, Gjetan Gjetani, i...

ULTIMATUMI/ Rama përsërit me të madhe: Ne duhet të fillojmë zgjedhjet vendore SOT, SOT, SOT

Me zë të lartë e ton ultimativ, kryeministri Edi Rama u ka kërkuar socialistëve në Asamblenë Kombëtare të bëhen gati sepse partia e tij...

Rama flet ashpër nga Asambleja: Njerëzit nuk mund të kënaqen që NUK I VRASIM rrugëve

Kryeministri Edi Rama është duke mbajtur fjalën e tij në Asamblenë e PS-së, ku po flet për çështjet më aktuale në vend. Teksa...

Asambleja e FSHF, zbardhet axhenda e rendit të ditës për presidentin e ri

Komiteti Ekzekutiv i FSHF-së në mbledhjen e fundit për këtë mandat përcaktoi dhe rendin e ditës për Asamblenë Zgjedhore që do të zhvillohet sot,...

Ndryshimet në sekretariatin e Asamblesë së PS, miratohen EMRAT E RINJ, ja kush u përjashtua

Ditën e sotme u mbajtën punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste, ku një nga pikat më të rëndësishëm ishte ndryshimi i strukturës së sekretariatit...


Lajmet e fundit