Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

asambleja e ps

Partia Socialiste shpall anëtarët e rinj të asamblesë, ja lista e plotë

Sekretari Organizativ i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, ka shpallur fituesit e anëtarëve të rinj të asamblesë së PS-së, pas numërimit të plot 1500 votave...

Përfundon Asambleja e PS, Rama: Debat i bukur dhe demokratik. Ruçi: Nuk kam asgjë për të thënë

Ka përfunduar pas rreth 6 orësh mbledhja e Asamblesë së Partisë Socialiste, ku është diskutuar dhe janë marrë vendime për Kongresin që do të...

Kërcënon Arta Dade: Po nuk u zbatua statuti do lë testerën e PS-së

Kërcënon Dade: Po nuk u zbatua statuti do lë testerën e PS-së Deputetja e PS, ndër deputetet më të vjetra në Partinë Socialiste ka...

Rama propozoi referendum, lind “Lëvizja për Demokraci” e Blushit. Ja anëtarët e tjerë që i bashkohen

Tetë anëtarë të Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste kanë themeluar sot “Levizjen për Demokraci”, një grupim brenda kësaj force politike që kërkon zbatimin e...

Zgjedhjet për kryetar, Rama pranon shkeljen e statutit dhe propozon Referendum, mesazh të qartë Blushit: Qentë le të lehin…

Rama i përgjigjet pyetjes më të debatuar në PS, zgjedhjet për kryetar partie. Kryeministri propozoi Referendum: Socialistët t’i përgjigjen pyetjes nëse e duan apo jo...


Lajmet e fundit