Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

asambleja e ps

Saimir Tahiri në Asamblenë e PS: Na duhet një pasqyrë! Dy rrugë kemi…

Saimir Tahiri ka mbajtur fjalën e tij si koordinator i përgjithshëm i qeverisjes në Asamblenë e Partisë Socialiste. Tahiri vuri theksin...

Gramoz Ruçi hap punimet e Asamblesë, jep lajmin e DORËHEQJES si sekretar

Gramoz Ruçi, kreu i Kuvendit ka çelur punimet e Asamblesë së Partisë Socialiste duke dhënë lajmin e dorëheqjes së tij nga funksioni i sekretarit...

Zbardhet axhenda e Asamblesë Kombëtare të PS-së, për çfarë do të diskutojë kryeministri Rama

Sot në orën 10:00 nis Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste. Ajo çfarë të gjithë presin me kërshëri, është publikimi i emrave të ministrave të...

E diela vendimtare, Rama publikon qeverinë e re në Asamblenë e PS-së

Dita e nesërme është duke u pritur me një kërshëri të madhe nga ana e publikut, për shkak se me shumë mundësi do të...

Ja kur mblidhet Asambleja e Partisë Socialiste: Të ftuarit e rinj dhe “vulosja” e qeverisë Rama2

Asambleja e Partisë Socialiste do të mblidhet të dielën e 27 gushtit në orën 10:00. Mbledhja e Asamblesë do të mbahet në orën 10:00...

Këta janë njerëzit që do t’i bëjnë “zbor” deputetëve dhe kryebashkiakëve në PS (EMRAT)

Pas zgjedhjeve, kryeministri Edi Rama ngriti një grup pune, me qëllim analizën e situatës brenda PS. Sipas burimeve, arsyeja e një grupi...

“Na përçau”, 150 anëtarë të Asamblesë së PS firmosin shkarkimin e Kokëdhimës

Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste është mbledhur sot për të zgjedhur strukturat e saj, por një nga pikat më të rëndësishme të mbledhjes është...

Mblidhet PS, Rama falenderon “shokun” Dokle dhe komenton vendimin e PD: Sot mora një tjetër fakt për Reformën në Drejtësi

Mblidhet Grupi Parlamentar i partisë Socialiste nën drejtimin e kryetarit Edi Rama. Rama ka komentuar zgjedhjet e Asamblesë së PS duke mos harruar të falenderojë...

Afred Peza: Si ia vodha Doktorit qytetarin dixhital

Ndihem i privilegjuar, por edhe i perulur nga barra e pergjegjesise qe anetaresia e Asamblese Kombetare te PS ma ngarkoi pothuajse njezeri kete...

Lajmet e fundit