Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
46 %
1.5kmh
0 %
Mër
8 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

asambleja e ps

Balla në Asamblenë e PS: Ja çfarë do bëjmë javën e ardhshme, më në fund…

Taulant Balla, kreu i grupit Parlamentar në PS, sot në Asamblenë Kombëtare të partisë ka deklaruar se grupi rozë do të dorëzojë në Kuvend...

Ethe zgjedhore në Sarandë: Zgjedhje në ASAMBLENË e PS, votohet për KRYETARIN E RI (Ja EMRAT në garë)

Ethe zgjedhore në Sarandë, shkruan newsbomb.al. Hapet gara për zgjedhjet e Asamblesë së Partisë Socialiste për të zgjedhur kryetarin e ri...

PS ndez motorët për zgjedhjet lokale, Balla “u tërheq veshin” kryetarëve të bashkive dhe tregon koalicionin e PS në 2019

Në fjalën e tij në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste, Sekretari i Përgjithshëm, njëkohësisht dhe Kryetari i Grupit Parlamentarë të PS,  Taulant Balla deklaroi...

Si do zgjidhen drejtorët e rinj të burgjeve, Rama e zbulon hapur: Nga Forcat e Armatosura, deputetët t’më mirëkuptojnë

Kryeministri Edi Rama ka zbuluar sot nga Asambleja Kombëtare e PS “formulën” e zgjedhjes së drejtorëve të rinj në burgje. Kjo mënyrë...

Taulant Balla hap Asamblenë, kërkon mbledhje urgjente të kryesisë, ultimatum brenda shkurtit të gjithë deputetëve të PS

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka hapur mbledhjen e Asamblesë, duke marrë i pari fjalën e tij. Ndër...

Ndryshimet në sekretariat, Balla citon emrat: Voda, Çuçi, Gjylameti…

Ka nisur punimet Asambleja e Partisë Socialiste ku priten edhe ndryshime në sekretariat. Sakaq, sekretari i përgjithshëm i Asamblesë, Taulant Balla...

Sot Asambleja e PS, ç’pritet të ndodhë, nga ndryshimet në sekretariat te largimet e figurave të njohura me emra të rinj

Ditën e sotme te "Xibraku" në Tiranë në orën 10:00, Partia Socialiste do të mbledhë Asamblenë Kombëtare. Sakaq, mësohen detaje të reja nga...

EMËRIMET E REJA: Kush janë zëvendësministrat që largoi Rama (EMRAT E RËNDËSISHËM)

Kryeministri Edi Rama sot zbardhi emrat e 31 zv.ministrave të qeverisë së tij në mandatin e dytë qeverisës. Në ëmërimet e...

Lajmet e fundit