Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

asambleja e ps

ASAMBLEJA E PS/ Balla i tërheq vëmendjen Beqajt: Ilir brenda pesë minutëshit! Po më dhe shtatë…

Ish ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka bërë një analizë të performancës së bashkive në Asamblenë Kombëtare të PS. Por në...

Asambleja e PS, Taulant Balla zbulon aleatin e vetëm në zgjedhje

Gjithashtu, ai ka shtuar se gjithë debati politikë do të fokusohet te hallet dhe problemet e njerëzve të këtij vendi dhe jo te...

Nis me një minutë HESHTJE Asambleja KOMBËTARE e PS

Sapo ka nisur Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste. Kreu i Grupit Parlamentar Taulant Balla ka marrë fjalën dhe ka propozuar një minutë heshtje për...

Taulant Balla “rrup-sup” ministrave: Udhëtimet, me koordinim të grupit, Asambleja në shtator, kujdes me punësimet

Taulant Balla, kreu i grupit socialist, duket se ua ka mbledhur “rrup-sup” ministrave në mbledhjen e sotme të grupit parlamentar të PS. Shkak është...

Rama nxehet dhe sulmon keq ANËTARËT E PS-së: Kush ua ka fajin, doni dy kunguj në një sqetull, flirtoni me…

Kryeministri Edi Rama ka folur me tone të ashpra kundrejt anëtarëve të Partisë Socialiste në bashki të ndryshme të vendit. Teksa...

Rama thirrje duhanpirësve: Do vazhdojmë tja u rrisim taksat sepse…

Gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS, kryeministri Edi Rama po diskuton për çështjet aktuale të vendit. Në fjalën e tij Rama u...

E PAPRITUR/ Rama SULMON Spiropalin në mes të Asamblesë: Nuk ka bërë detyrën si duhet, të flasë për çfarë është zgjedhur

Kryeministri Edi Rama është shfaqur i revoltuar teksa ka folur për analizën e plotë të bërë nga qeveria, për bashkitë që i janë përgjigjur...

RAMA në Asamblenë e PS: Gjërat nuk janë në rregull, njerëzit nuk hanë shifra! Jemi të KËRCËNUAR

“Nga opinioni publik, duke dëgjuar ministrat që folën këtu, u krijua perceptimi se sipas nesh të gjitha gjërat janë në rregull, ajo që dua...

Spiropali nis Asamblenë me ‘çadra dhe çizme’, sulmon opozitën

Pak minuta më parë nisi dhe Asambleja e Partisë Socialiste, ku pasi kreut të Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla, fjalën e mori deputetja...

Lajmet e fundit