Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

asambleja e ps

Rama s’kursehet fare, kërkon shkrirjen e Forumit të Gruas në PS: Gra komuniste, për çfarë na duhen? Vetëm zihen, bëjnë sherr (Zbulon telefonatën me...

Ka ashpërsuar tonet kryeministri Edi Rama në Asamblenë e PS ku po flet për një riformatim nga e para në PS. ...

Rama ultimatum në Asamble: Harrojini motrat, krushqit, tezet në administratë! Harrojeni ose ikni nga PS, lerini mandatet e karriget! Ky është momenti i parë...

“Qeveria nuk janë ministrat janë ata që na përfaqësojnë në territor. Më vjen shumë mirë që na u dha mundësia nga...

‘Akuzohem pse akoma askush nuk është në burg’, Rama: S’na mbetet gjë tjetër veçse të ulim kokën, e nesërmja do të na japë të...

Kryeministri Edi Rama e hapi vetë Asamblenë Kombëtare të PS përmes një fjalimi të gjatë që ka nisur me studentët.  ...

Në prang të ndërrimit të viteve, mblidhet sot Asambleja e PS (Ç’pritet të ndodhë)

Ashtu siç është njoftuar ditën e sotme Partia Socialiste mbledh Asamblenë Kombëtare. Në prag të ndërrimit të viteve, kjo mbledhje vjen si rrallë ndonjëeherë...

Shkarkohen nesër ministra? Murati: Ja ç’do të ndodhë në Asamblenë e PS

Gazetari Erl Murati analizon atë se çfarë do të ndodhë nesër në Asamblenë e Partisë Socialiste.   “Nga informacionet paraprake, nesër...

Revoltohet Braçe: E keni lënë punën, festa ëëëë? Me ju ministra e inspektorë e kam (‘Agai’ që po shkatërron gjithçka për fitimet e tij)

Erion Braçe njihet për natyrën e tij rebele dhe kritike, edhe ndaj të vetëve. Këtë herë, deputeti i PS denoncon, pa...

SHKUNDET PS, 40% e kryebashkiakëve NUK do të rikandidohen

Ashtu siç ishte paralajmëruar, Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste, nisi punimet në orën 10:00. Në mbledhjen e Asamblesë Kombëtare, kreu i...

Zbardhen emrat e ndryshimeve në Asamble, Bashkim Fino nënkryetar

Senida Mesi sekretare e burimeve njerëzore dhe Laert Dulaj sekretar i emigracionit. Një tjetër post i është dhënë edhe Alfred Pezës. Ai është zgjedhur Sekretar i...

Lajmet e fundit