Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

Artur Zheji

Artur Zheji përlotet në emision, me vështirësi mban emocionet (Video)

Kanë qenë momente mjaft emocionuese për Artur Zhejin sonte në “Opinion” në Tv Klan. I ftuar ndryshe nga herët e tjera për...

Artur Zheji kritika Edi Ramës: As Henry Çili nuk të mbron dot

Opinionisti Artur Zheji ka kritikuar kryeministrin Edi Rama nëpërmjet ish-punëdhënësit të tij, Henri Çilit, për të treguar gjendjen në të cilën ndodhet sot vendi....

Berisha sulmon Zhejin dhe Stefanin: Papagaj të qeverisë

Pas sulmit ndaj gazetares në mesditë, ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër postim në “Facebook”, ky sulmon sërish dy gazetarë. Këtë herë ishin...

Shkullaku replikë më Zhejin: Si të duket ty gjuha, o rrot k…

Emisioni Opinion i transmetuar në TV Klan ka si temë të mbrëmjes debatin mes Presidentit Nishani dhe kreut të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj...

Zheji vë në diskutim temën emisionit, Fevziu i përgjigjet shpejt dhe prerë

Në emisionin e sotëm “Opinion”, teksa të pranishmit kanë qenë duke folur për rebelimin e Ben Blushit brenda Partisë Socialiste, analisti Artur Zheji ka...


Lajmet e fundit