Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
15 %
3.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

Artur Zheji

‘Zheji ke marrë 50 mijë euro për këtë, avokati Gjokutaj, 100 mijë euro për prokurorin’, gazetarja ‘trondit’ studion e emisionit

Duke diskutuar për përgjimet e Habilajve, veçanërisht për pjesën kur ata flasin për Saimir Tahirin që pretendojnë se fiton 5 milion euro në muajin...

Vajza e Agollit i përgjigjet Artur Zhejit pas kritikës ndaj babait të saj: Karkalec…

Elona Agolli i është përgjigjur analistit Artur Zheji, pasi ky i fundit e konsideroi Dritëro Agollit si kryetarin e censurës gjatë periudhës së komunizmit....

Ashpërsohet përplasja Zheji-Çili, ish-drejtori: Mos më bëj të hap kutinë e sekreteve të tua, kjo është këshilla e fundit

Është ashpërsuar përplasja mes drejtorit të “306gradë”, Artur Zheji, dhe botuesit të medias “MAPO”, Henri Çili. Pas editorialit të publikuar sot në gazetë, ku...

E quajti “kamzhik i Ramës”, shpërthen Mane ndaj Artur Zhejit: Unë të shk*** ty, Ramën dhe Bazen

Një koment i analistit Artur Zheji, për shkrimin e gazetarit Bledi Mane ku tregonte disa familjarë të politikanëve të djathtë të punësuar në institucionet...

Artur Zheji shpërthen ndaj Eduard Shalsit: Je këtu si avokat i mafies. Reagimi i deputetit është i pabesueshëm

Analisti Artur Zheji ka shpërthyer në akuza të rënda kundër deputetit socialist, Eduard Shalsit, në studion e “Opinion”. Zheji e ka...

Bledi Mane kapet me Artur Zhejin: Edhe i thashë Amerikës, mos e kruaj më të

Gazetari Bledi Mane ka përzgjedhur kësaj here analistin Artur Zhejin për të ironizuar në statuset e tij. Por Zheji nuk është i vetmi, pasi...

Fotot e përgjimit, Bollino: Zheji doli bllof. Mjafton një shpifje për t’u bërë lajm

(Foto e parë është marrë nga një katalog elektronik në ëeb, foto e dytë "çimka" sipas ABC News). Ai thekson se problemi nuk...

Artan Hoxha ironizon Artur Zhejin: Dikush paska futur dorën në çantën e zezë

Gazetari Artur Hoxha ka reaguar për deklaratat e kolegut të tij Artur Zheji në emisionin “Opinion”, se videot intime të një minitri shqiptar janë...

Artur Zheji: Videot seksuale të ministrit janë nxjerrë në “ankand”, vlera 2 milion euro

Artur Zheji në emisionin “Opinion” në Tv Klan ka konfirmuar se ka jo një por dy video me sfond erotik në nivelet e larta...

Lajmet e fundit