Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

Artur Zheji

Del LISTA e parë me emrat e 44 portaleve të paregjistruara, rrezikojnë të mbyllen (Mes tyre portali i Fevziut, Zhejit, Pezës…)

Del lista e parë me emrat e portaleve të cilat  duhet të regjistrohen brenda 72 orësh në QKB. Lista është publikuar...

Ambrozia ‘vrasëse’ nga Tepelena dhe me mbiemrin Meta

Në mos sot nesër, ajo dhe shoqet e saja?

Përgjimet e vëllait të Xhafajt, nga ‘puçi’ i Tahirit, te loja e Ramës dhe zgjedhja e amerikanëve… (Çfarë shkruajnë ‘kokat’ në vend)

Audio-përgjimet e publikuara nga PD për vëllain e ministrit të Brendshëm Agron Xhafaj i cili sipas të djathtës vazhdon trafikun e drogës, kanë tronditur...

Artur Zheji tregon arsyen e rikthimit në Shqipëri pas 12 viteve

Gazetari Artur Zheji është shprehur publikisht në emisionin e tij në Ora News në lidhje me vitet e emigrimit të cilat i ndërpreu duke...

Saimir TAHIRI s’ka ndërmend të NDALET, ja ç’do bëjë sonte pas deklaratës së bujshme

Saimir Tahiri s’ka ndërmend të ndalet tani që u rikthye. Ish-ministri i Brendshëm befasoi ditën e djeshme jashtë ambienteve të Kuvendit,...

Gazetari rrëfen takimin me Artan Santon 1 javë para atentatit: Babi, babi shokun tat e kanë vrarë

Drejtuesi i emisioni “360 Gradë” në Oranews Artur Zheji tregoi takimin e fundit që kishte me bankierin Artan Santo një javë parpara se ai...

Fevziu braktis “Opinion”-in, ja televizioni ku mund ta shikoni tani

Gazetari Blendi Fevziu është shfaqur në një studio tjetër televizive, ndyshe nga ku jemi mësuar ta shohim çdo mbrëmje në “Opinion”. ...

Nxehet situata në emision, Anila Basha-oficerit të policisë: Çfarë shkolle të lartë keni mbaruar? (VIDEO-PIKANTE)

Antonio Nazeraj është një tjetër oficer policie i cili kërkon azili në një nga vendet e BE dhe lëshon akuza të forta ndaj ish-ministrit...

Lajmet e fundit