Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
30 %
6.2kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Artur Zheji

Zheji: Rama duhet të lexojë protestën, për mekanzimat e zgjidhjes të kërkojë ndihmë nga Meta

'Zoti Rama duhet të lexojë protestën. Kjo është sot fjala kyç.Mekanizmat? Të kërkojë ndihmë nga Presidenti i Republikës nëse do, të kërkojë ndihmë...

U konsultua me të birin për të hyrë në Kuvend, deputetja Edlira Hyseni ‘i përvishet’ Zhejit: Ai djali që ju merrni nëpër gojë…

Deputetja e LSI për Durrësin, Edlira Hyseni ndau me miqtë e saj lajmin se kishte pranuar mandatin duke u konsultuar edhe me të birin,...

Zheji zbulon të fshehtën e Ramës që nuk e dinim, në studio nuk mbajnë dot të qeshurën (VIDEO)

Gazetari dhe analisti Artur Zheji ka zbuluar një të fshehtë të kryeministrit Rama, e cila nuk dihej më parë. Në një...

E quajti skandal shoqërimin e Florenc Hoxhës në polici, Çobani-Zhejit: Ku ishe ti kur fundurrina na dhunoi në zyrë

Ish-anëtarja  e Asamblesë së Partisë Socialiste Anila Çobani, i është përgjigjur analistit Artur Zhejit, i cili e ka  cilësuar një skandal sjelljen e policisë...

Zheji: Tahiri, djalë i zgjuar. Mund të rrëzojë disa qeveri rresht nëse nxjerr…

Analisti i njohur Artur Zheji duke folur për Saimir Tahirin, tha në studion e lajmeve të Ora Neës me gazetaren Beti Njuma se ai...

Deputeti socialist mesazh live në emision Zhejit, moderatori ia pret shkurt: Po të dha leje Fuga, hajde…

Mbrëmjen e sotme deputeti socialist Pjerin Ndreu ka bërë një ndërhyrje në emisionin '360 Gradë' të Artur Zhejit, teksa flitej për kriminalitetin. ...

Protesta e studentëve, Robert Aliaj bën deklaratën e fortë: Jam arrestuar në orën 4 të mëngjesit me urdhër të atij sharlatani

Në debatin e sapo nisur në emisionin e Artur Zhejit,  këngëtari Robert Aliaj, i cili është një ndër mbështetësit më të zjarrtë të protestës...

Zheji i nxjerr ‘të palarat’ me VIDEO Ramës: Më mbaje një orë në telefon dhe më thoje…

Kryeministri Edi Rama u ka shpallur “luftë” analistëve të njohur si Ylli Rakipi, Artur Zheji, Andi Bushati apo Çim Peka duke i cilësuar si...

Lulzim Basha ndërhyn me telefon në mes të emisionit: Rama është nën ovër dozë nga paratë e vjedhura, Gjiknuri…

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka qenë pak minuta më parë në një lidhje telefonike të drejtpërdrejtë në emisionin” 360 gradë”, ku ka folur...

Lajmet e fundit