Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
7.2kmh
75 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
17 °
Enj
14 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

Artur Zheji

“Lufta Rama-Meta, pa kompromis”, Zheji bën deklaratën e fortë: Ka zëra që thonë se pas shkarkimit…

Analisti Artur Zheji shprehet se mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit Ilir Meta ka një luftë pa kompromis. Sipas Zhehit, Rama po krijon turbulenca me...

“2022 do jetë viti i skandaleve”, deklarata e analistit: Priten arrestime të bujshme, Shqipëria shkon në zgjedhje të parakohshme

Analisti Artur Zheji thotë se viti 2022 do të jetë viti i skandaleve. Sipas tij me arrestimin e ish-ministrit Lefter Koka, SPAK është tashmë...

RTSH i heq sinjalin e intervistës me Escobar, Sokol Balla ngre dyshime për “celula anti-amerikane”, Zheji ironizon: Mos e kanë personale me ty

Gazetari Sokol Balla është dukur i revoltuar teksa mësoi se paketa e Radio Televizionit Shqiptar nuk i transmetoi intervistën me zyrtarin e lartë amerikan...

“Të kam parë TAP shumë herë, modero alkoolin”, PLAS në studio mes Artur Zhejit dhe Arben Ristanit, ish-deputeti: Ti ke marrë zarfa diku…

Një debat i ashpër dhe që ka kaluar në sulme personale ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku analisti Artur Zheji dhe...

Fatos Lubonja: Berisha dhe Basha nuk mbajnë përgjegjësi, PD është parti oligarkësh! Zheji: “Djali shpirtëror” po akuzohet si “besëprerë”

Analisti Fatos Lubonja, thotë se Partia Demokratike është një parti oligarkësh për të cilën as Berisha dhe as Basha nuk mbajnë përgjegjësi. Sipas tij,...

Artur Zheji tregon si përfundoi miqësia e tij me Edi Ramën: Ai ka kaluar shumë momente të këqija, por duhet të ishte sjellë me...

Gazetari Artur Zheji dhe kryeministri Edi Rama dikur kanë qenë miq të mirë, por rrugët e tyre u ndanë dhe Zheji tashmë njihet si...

E zbulon analisti: Pas shkarkimit të Metës, radhën e ka ai që është në listë te libri Kurban i Edi Ramën

Analisti i njohur Artur Zheji ka folur këtë mbrëmje për shkarkimin me 104 vota pro nga Kuvendi, të presidentit të Republikës, Ilir Meta. Ai...

Artur Zheji: Janë hedhur miliona euro në rrjetet sociale për të shkatërruar imazhin e Lulzim Bashës para 25 prillit

Gazetari Artur Zheji thotë se miliona euro të cilave nuk u dihet origjina, janë hedhur në rrjetet sociale për të sponsorizuar postime që kishin...

Mexhit Picari vrau ish-dhëndrin, Zheji: Po të më ankohej vajza në shtëpi, tani do isha shok me atë baba

Analisti Artur Zheji, i ftuar në ‘News24’ deklaroi se veprimi i Mexhit Picarit, që vrau ish-dhëndrin e tij, Kudret Saliaj ka qenë gjest i...

I shtrembëruan fjalët, Ambasadorja Kim nxjerr videon e Artur Zhejit: Kjo s’është ajo që THASHË apo NËNKUPTOVA (E PLOTË)

Shtrembërimi i fjalëve të ambasadores Yuri Kim nga disa media, për një deklaratë në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit, ka bërë që kryediplomatja...


Lajmet e fundit