Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

TAG

Artur Zheji

“Të kam parë TAP shumë herë, modero alkoolin”, PLAS në studio mes Artur Zhejit dhe Arben Ristanit, ish-deputeti: Ti ke marrë zarfa diku…

Një debat i ashpër dhe që ka kaluar në sulme personale ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, ku analisti Artur Zheji dhe...

Fatos Lubonja: Berisha dhe Basha nuk mbajnë përgjegjësi, PD është parti oligarkësh! Zheji: “Djali shpirtëror” po akuzohet si “besëprerë”

Analisti Fatos Lubonja, thotë se Partia Demokratike është një parti oligarkësh për të cilën as Berisha dhe as Basha nuk mbajnë përgjegjësi. Sipas tij,...

Artur Zheji tregon si përfundoi miqësia e tij me Edi Ramën: Ai ka kaluar shumë momente të këqija, por duhet të ishte sjellë me...

Gazetari Artur Zheji dhe kryeministri Edi Rama dikur kanë qenë miq të mirë, por rrugët e tyre u ndanë dhe Zheji tashmë njihet si...

E zbulon analisti: Pas shkarkimit të Metës, radhën e ka ai që është në listë te libri Kurban i Edi Ramën

Analisti i njohur Artur Zheji ka folur këtë mbrëmje për shkarkimin me 104 vota pro nga Kuvendi, të presidentit të Republikës, Ilir Meta. Ai...

Artur Zheji: Janë hedhur miliona euro në rrjetet sociale për të shkatërruar imazhin e Lulzim Bashës para 25 prillit

Gazetari Artur Zheji thotë se miliona euro të cilave nuk u dihet origjina, janë hedhur në rrjetet sociale për të sponsorizuar postime që kishin...

Mexhit Picari vrau ish-dhëndrin, Zheji: Po të më ankohej vajza në shtëpi, tani do isha shok me atë baba

Analisti Artur Zheji, i ftuar në ‘News24’ deklaroi se veprimi i Mexhit Picarit, që vrau ish-dhëndrin e tij, Kudret Saliaj ka qenë gjest i...

I shtrembëruan fjalët, Ambasadorja Kim nxjerr videon e Artur Zhejit: Kjo s’është ajo që THASHË apo NËNKUPTOVA (E PLOTË)

Shtrembërimi i fjalëve të ambasadores Yuri Kim nga disa media, për një deklaratë në lidhje me zgjedhjet e 25 prillit, ka bërë që kryediplomatja...

“Si ka mundësi që budallallëku blihet me lekë”, Erion Braçe sulmon Artur Zhejin: Oooo Zot, ooo LSI, leku letër në mendje e gojë

Zv.kryeministri Erion Braçe ka sulmuar gazetarin Artur Zheji në një postim në rrjetet sociale, pasi ky i fundit foli për akuzat e PD-së se...

Zheji e Kapexhiu i thanë se Rama po tallej me të, revoltohet Alfred Lela: Mos e prisni ndryshimin me shpenzimet e trupit dhe mendjes...

Artur Zheji e Bujar Kapexhiu, mesa duket e kanë kritikuar analistin Alfred Lela në përballjen e tij me kryeministrin Edi Rama te Sokol Balla....

Gjobiten me 10 milionë lekë Sonila Meço, Dritan Hila dhe Artur Zheji, revoltohet gazetarja: Gjobë se informova publikun? E provova mbylljen e transmetimit live,...

Gjobiten Sonila Meço, Artur Zheji dhe Dritan Hila të Ora News dhe emisionet e tyre me 10 milion lekë të vjetra nga Inspektoriati Shtetëror...

Lajmet e fundit