Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Artion Duka

Ristrukturimi i Policisë/ Ikën Niko Brahimaj i Shkodrës, i liruari Gjovalin Loka “merr në dorë” Elbasanin, ndryshime dhe në Kukës e Gjirokastër (EMRAT)

Gjovalin Loka, drejtori i Sigurisë Publike u bë “kurbani” i parë i ristrukturimit të Policisë së Shtetit, proces që nisi një javë më parë....

Vettingu në polici, jepet vendimi për drejtorin e Policisë së Vlorës Artion Duka

Drejtori i Policisë së Vlorës Artion Duka është konfirmuar në detyrë, pasi kaloi procesin e vettingut. Sipas informacioneve, Duka rezultoi pa...

SHKARKOHET drejtori i policisë së Vlorës, ja kush EMËROHET në vend të tij (EMRAT)

Shkarkohet drejtori i policisë së Vlorës Gentian Shehaj. Raportohet se në krye të policisë së Vlorës është emëruar Artion Duka, i...

Gjykata e Tiranës merr vendimin për 2 zyrtarët e akuzuar për përgjimet

Dy zyrtarët Artion Duka, me funksion Drejtor i Forcave Operacionale (F.O) dhe Entiol Xhelilaj, specialist pranë F.O, të dy të dyshuar për veprat penale të...

Lajmet e fundit