Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

arte marciale

‘U ngatërrove me vajzën e gabuar’, sportistja e arteve marciale gjakos personin i cili u përpoq t’i grabiste celularin (VIDEO)

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Argjentinë, ku sportisja e arteve marciale Brisa Vargas, ka gjakosur personin i cili u përpoq t’i grabiste...

Kjo është e vetmja ndeshje reale e Bruce Lee e përjetësuar në kamera (Video)

Me aftësi të përsosura, aftësi fizike si dhe oratore, aktori i famshëm nga Hong Kongu, Bruce Lee, konsiderohet si një nga ikonat më të...

Lajmet e fundit