Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

Artan Marku

Operacionalja dhe ‘Shqiponjat’ u prishin pazarin e drogës shkodranëve: 4 të arrestuar, mijëra fara dhe hashash i sekuestruar (VIDEO-EMRAT)

Artan Marku, Gëzim Sufaj, Drilon Halilhakaj dhe Dodë Frroku janë arrestuar në kushtet e flagrancës gjatë një operacioni antidrogë që është zhvilluar në Shkodër....

Lajmet e fundit