Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

artan koni

Artan Koni njofton publikisht: U tërhoqa nga Nisma Thurje! Kur u kthye në parti politike ndryshuan shumë gjëra

Mjeku i njohur Artan Koni njofton publikisht se është tërhequr nga kandidimi si deputet, nën siglën e Nismës Thurje, për zgjedhjet e 25 prillit.“Mendoja...

“Faleminderit kryetar për besimin”, kjo është BASHKËSHORTJA SIMPATIKE e mjekut të njohur që renditet e 26-ta në listën e partisë së Tom Doshit (FOTO)

Senera Hoxha, bashkëshortja e mjekut të njohur Artan Koni do të garojë në zgjedhjet e 25 prillit nën siglën e PSD-së së Tom Doshit,...

Mjeku i njohur habit me deklaratën, Koni: Vaksina ka ardhur nga Dubai, Rama i solli për të zbehur lajmin e darkës luksoze të ministrave

Mjeku i njohur Artan Koni ka thënë se mungesa e transparencës nga ana e qeverisë për vaksinën anti-Covid, lind dyshime të llogjikshme. ...

Mjeku Artan Koni i del në mbrojtje Ilir Allkjas: Ai se ka problem se u pushua nga puna se nesër shkon në Gjermani, halli...

Pas shkarkimit nga puna të mjekut të Urgjencës Kombëtare pranë QSUT-së, Ilir Allkjas disa nga kolegët e tij i kanë dalë në mbrojtje. ...

Ndër të parët që denoncoi ‘Sterilizimin’, mjeku Artan Koni pjesë e Nismës Thurje: S’ka aparatura dhe shtretër. Spitali t’i bëjë vetë tenderat, jo Ministria...

Sot lëvizja ‘Nisma thurje’, dikur një lëvizje sociale, është zyrtarizuar në një lëvizje politike, duke prezantuar online programin me të cilin do të garojë...

‘Fshehja e vdekjeve nga Covid’, Artan Koni: S’kanë faj mjekët! Ata e shënojnë vdekje nga Covid, MSH nuk e raporton ditën tjetër…

Mjeku i njohur Artan Koni ka thënë sot në emisionin “open” se një opsion i diskutimit të gjerë se apo fshihen apo si po...

‘Koronavirusi po bën kërdinë’, mjeku Koni: Shifrat e larta s’janë problematike, ja çfarë na shqetëson ne bluzat e bardha (Tregon sëmundjet e tjera të...

Mjeku urolog, Artan Koni ka pranuar se shpërthimi i Covid-19 në vend ka bërë që fokusi të zhvendoset totalisht tek virusi, duke lënë pas...

‘Komiteti Teknik është thjesht udhëzues’, mjeku Koni tregon kush i merr vendimet për maskat dhe kufizimet e orareve

Mjeku i njohur Artan Koni është shprehur se nuk është Komiteti Teknik i Ekspertëve ai që merr vendimet për mbajtjen e maskave dhe kufizimet,...

‘Maskat bëjini vetë’, Mjeku Urolog del KUNDËR kryeministrit Rama

Duke nisur nga kjo e enjte, vendosja e maskave në vendin tonë do të bëhet me detyrim.   Një gjë që sipas...

Mjeku Koni denoncon: Gjurmimi dhe testimi nuk funksionojnë, mjekët janë të sfilitur (Tregon 4 pikat për menaxhimin e situatës)

Mjeku urolog Artan Koni, thotë se situata e Covid-19 në vendin tonë nuk është aspak e mirë, gjë të cilën ai dhe mjekë të...

Lajmet e fundit