Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

artan hoxha

“Çuna të skeduar me Range Rover Evoque apo Porsche Cayenne, nuk jeni ende të pashpresë”

Gazetari investigative, Artan Hoxha ka ironizuar kryeministrin Edi Rama dhe ministrin e Brendshëm Saimi Tahiri lidhur me konferencën e sotme ku u bë e...

“Policët që ndaluan kunatin e Tahirit, denoncuan ngjarjen te Artan Hoxha, por më pas u tërhoqën”

Një “polic dixhital” ka informuar ish-kryeministrin Sali Berisha për detaje të reja nga ndalimi i kunatit të ministrit të Brendshëm, Saimir Tahirit, nga forcat...

Artan Hoxha publikon emrin e personit të dyshuar për grabitjen në Rinas

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar për herë të parë emrin e personit që dyshohet si i përfshirë në grabitjen e aeroportit të Rinasit më...

Debat mes Zhejit dhe Hoxhës për grabitjen në Rinas (Video)

Video e plotë e publikuar mesidtën e sotme të grabitjes së parave në aeroportin e Rinasit ka krijuar një kakofoni deklaratash në emisionin Opinion....

Artan Hoxha ironizon Artur Zhejin: Dikush paska futur dorën në çantën e zezë

Gazetari Artur Hoxha ka reaguar për deklaratat e kolegut të tij Artur Zheji në emisionin “Opinion”, se videot intime të një minitri shqiptar janë...

Çim Peka humbet durimin, kapet keq me Artan Hoxhën në emision (Video)

Gazetari Çim Peka duket se e ka humbur durimin duke dëgjuar kolegun Artan Hoxha në emisionin “Opinion” teksa shpjegonte detajet e pajisjes së përgjimit...

Hoxha: Poturret e grisura për të shpëtuar poturret e arta

Gazetari investigativ Artan Hoxha shkruan në profilin e tij se “poturret e grisura të Shukriut nuk e mbulojnë dot skandalin “Eskobarit të Ballkanit” dhe...

Artan Hoxha denoncon zhdukjen e këtij personi: Lutemi ndihmoni

Një 30 vjeçar me inicialet S.P është larguar nga banesa e tij dhe familja kërkon ndihmë. Familja e 30 vjeçarit ka njoftuar se S.P...

Izet Haxhia replikon me Artan Hoxhën dhe tregon takimin me Arben Frrokun

Ish-truproja e Sali Berishës, Izet Haxhia, i është përgjigjur gazetarit investigativ Artan Hoxha, i cili deklaroi dje gjatë emisionit “Opinion” se Haxhia nuk u...

Lajmet e fundit