Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

artan hoxha

Ky është pronari i magazinës ku u gjetën 1.3 ton kanabis, që Artan Hoxha refuzoi t’i publikonte emrin

Në seancën e zhvilluar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda ku u caktua masa e sigurisë për të arrestuarit e drogës së sekuestruar...

“E di kush është pronari i 1.3 ton kanabis, por nuk mund ta bëj publik emrin”

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar detaje të operacionit që u zhvillua një ditë më parë në fshatin Derven të Krujës, ku u sekuestruan...

Sekuestrimi i 1.4 tonë kanabis në Krujë, Artan Hoxha: S’ka asnjë prokuror apo pjesëtar të SHISH në vendngjarje

Gazetari Artan Hoxha ka udhëtuar drejt Krujës ku është organizuar një operacion i gjerë i policisë çka ka sjellë sekuestrimin e një 1.4 tonë...

Besnik Podja me plumb në kokë u mbajt i fshehur derisa u zhduk hashashi, në periferi të Tiranës kamping për punëtorët

Gazetarët Artan Hoxha dhe Doriana Bezat kanë qenë në zonën e Shëngjergjit në Tiranë ku ditë më parë u gjet i vrarë një 36...

Artan Hoxha paralajmëron investigimin që nuk duhet të humbisni: Viktima e fundit e narkotrafikut, ish-anëtar i FA

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar për investigimin që sipas tij sjell prova dhe fakte për viktimën e fundit të narkotrafikut. Bëhet...

Kërcënimi i Llallës, Artan Hoxha: Deputeti hyri në burg dhe takoi Dritan Dajtin e Kastriot Ismailajn, kërkoi fikjen e kamerave

Gazetari Artan Hoxha i ftuar në rubrikën “Opinion” në News 24, ka folur sërish për kërcënimin e kryeprokurorit Adriatik Llalla. Hoxha deklaroi se lidhur...

Hoxha: Autorët e vrasjes së Artan Santos i kanë vrarë, i kanë nën dhè

I ftuar në emisionin “Opinion”, gazetari investigativ Artan Hoxha, duke folur për kërcënimin e Kryeprokurorit Adriatik Llalla, ka përmendur rastin e vrasjes së bankierit...

“Adriatik Llalla u kërcënua nga i njëjti grup që kërcënoi Lulzim Bashën”

Kryeprokurori Adriatik Llalla është kërcënuar nga i njëjti grup që ka kërcënuar edhe kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Bashën. Kjo është deklarata e bërë...

Nuk hapin dot telefonat e Artan Hoxhës, prokuroria cakton një grup ekspertësh, sekuestro edhe për disa drejtues të lartë të Policisë

Gazetarit Artan Hoxha ende nuk i janë kthyer telefonat e sekuestruar.Edhe pse ishte njoftuar nga gazetarë të tjerë se Hoxhës do i dorëzonin sot...

Flet Eni Vasili pas ngjarjes: Mund ta kishim djegur edhe vetë bimën

Gazetarja Eni Vasili ka folur pas mbërritjes në studion e emisionit “Studio e Hapur” duke thënë se procedura e dorëzimit të degës së hashashit...

Lajmet e fundit