Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

artan hoxha

“Ata monitorojnë edhe me dronë”, gazetari Hoxha tregon përse i përdorin kamerat grupet kriminale

Gazetari Artan Hoxha tha mbrëmjen e sotme se duke hequr kamerat grupeve kriminale që i kanë vendosur në qytete, i ndihmojnë ata që të...

VIDEO/ Artan Hoxha publikon një tjetër pjesë të audiopërgjimit: Hajdeni aty ku rrinë ministrat….

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një pjesë tjetër të audiopërgjimit lidhur me ngjarjen e “21 Janarit”. Në një pjesë të audiopërgjimit të nxjerrë nga Hoxha...

Gazetari zbulon detajin e fortë: McGonigal dhe një prokuror amerikan intervistuan një Vienë politikanin shqiptar, përkthyes ishte Agron Neza

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se ish-zyrtari i FBI-së Charles McGonigal, nën akuzë tashmë për bashkëpunim me rusët, ka intervistuar një politikan shqiptar në...

Jo vetëm kushëriri i parë i Ilir Metës, Dorian Duçka është djali i dajës së ish-ministres së PS

Dorian Duçka, ish-këshilltari i jashtëm i Edi Ramës që përmendet në dosjen e ish-drejtorit të FBI në SHBA, nuk është vetëm lidhje familjare e...

Shqiptaro-amerikani Agron Neza, gazetari: I ka dhënë informacione FBI, për rastin e Nik Muzin në SHBA

Gazetari Artan Hoxha thotë se Agron Neza, shqiptaro-amerikani që përmendet në dosjen e drejtësisë amerikane ku akuzohet ish-zyrtari i FBI Charles McGonigal, ka shërbyer...

Artan Hoxha thotë se është kërcënuar pas publikimit të përgjimit për “21 Janarin”

Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se ka marrë kërcënime pas publikimit të audio-përgjimit të Gardës në protestën e 21 Janarit të vitit 2011. Në një...

Artan Hoxha: Dorian Duçka kushëri i parë i Ilir Metës! Berisha s’mund të sillet sikur s’e njeh, ka negociuar TAP-in në Azerbajxhan

Gazetari Artan Hoxha thotë se Berisha nuk mund të sillet sikur nuk i njeh dy nga emrat më të përmendur të dy ditëve të...

Oficerët e Tiranës shkojnë në shtëpinë e Aleks Nikës, xhaxhai i tij mban audiopërgjimin e Gardës për vrasjet e 21 Janarit

Oficerët e Policisë Gjyqësore janë nisur këtë të mërkurë nga Tirana në drejtim të Lezhës, në shtëpinë e të ndjerit Aleks Nika. Mësohet babai...

Gazetari Artan Hoxha tregon 5 emrat që duhet të thirren në SPAK për vrasjet në 21 Janar

Gazetari Artan Hoxha thotë se ai bashkë me familjen e Aleks Nikës kanë kërkuar që çështja e 21 Janarit të kalojë në SPAK pasi...

“Është i shqetësuar”, Artan Hoxha dorëzon përgjimin në Polici dhe i përgjigjet Berishës: Më zhgënjeu me imagjinatën, nuk është aq kreativ sa ka qenë

Gazetari Artan Hoxha pas përfundimit të marrjes në pyetje në Policinë e Tiranës lidhur me audio-përgjimet e bëra publike dy ditë më parë për...

Lajmet e fundit