Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

artan hoxha

Përgjimi në protestën e 21 Janarit, Artan Hoxha thirret në polici: Garda ekzekutoi me urdhër njerëz të pafajshëm! Kush vjen këtu, të vishet trashë…

Gazetari Artan Hoxha është thirrur sot në Policinë e Tiranës lidhur me një përgjim të bërë publik nga ai dy ditë më parë, në...

Artan Hoxha publikon foto duke pritur “burrat me kostum”: Ata që të pyesin si e ka emrin baba e nëna

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në llogarinë e tij një foto teksa konsumon kafe në lokalin e lagjes dhe ironizon deklaratën e ish-kryeministrit Sali...

Përgjimet e 21 Janarit për “të hapur zjarr”, Berisha i mohon: Të manipuluara, krijesë e Ardi Veliut

Sali Berisha i ka konsideruar falsifikime dhe manipulime përgjimet e dala në dritë dy ditë më parë, për tragjedinë e 21 Janarit 2011, ku...

“Pas zhdukjes së tij atentatet u ndërprenë”, Artan Hoxha mbi fatin e Ervis Martinajt: Autoritetet besojnë…

Gazetari Artan Hoxha ka folur edhe një herë për misterin e zhdukjes së të shumëkërkuarit Ervis Martinaj. Hoxha tha se autoritet ende nuk kanë një...

Gazetari: Vrasjet në 21 janar janë bërë nga gardistët, si i merrnin komandat përmes një kanali në radio

Gazetari Artan Hoxha  ka folur për ngjarjet e ndodhura në 21 janar 2011, ku mbetën të  vrarë katër protestues: Ziver Veizi, Hekuran Deda, Aleks...

“Të mbahen ARMËT gati për zjarr, pastaj kur të them unë, në trup”, ZBARDHEN fjalët e ish-komandantit të gardës Ndrea Prendi në protestën e...

Ditën e nesërme mbushen plot 12 vjet, nga demonstrata e përgjakshme, e mbajtur më 21 janar përpara kryeministrisë, ku mbetën të vrarë: Ziver Veizi,...

Kush dha urdhër në 21 janar? Gazetari Hoxha zbulon për herë të parë PËRGJIMIN e drejtuesve të gardës: E regjistroi një vend aleat, jam...

Gazetari Artan hoxha ka publikuar sot një regjistrim audio ekskluziv që tregon se çfarë ka ndodhur gjatë protestës së përgjakshme të 21 janarit, ku...

“Policia kërkonte Ramazanin, por gjeti Rrahmanin”, Artan Hoxha jep detaje nga bastisja e shtëpisë së Rrajave

Artan Hoxha ka dhënë detaje nga operacioni i ditës së sotme, ku RENEA bastisi banesën e familjes Rraja. I ftuar në emisionin "Të Paekspozuarit" në...

Abuzim me 1.2 milionë euro, Hoxha: Skema u zbulua rastësisht, banka iu drejtua prokurorisë

Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar skemën se si është zbuluar abuzimi me 1.2 milionë euro nga ana e Sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së...

Artan Hoxha: Janë grabitur 500 mijë, 800 mijë deri në 1.2 milionë euro nga shtëpitë e ministrave dhe ish-ministrave, ata nuk i denonconin se…

Gazetari Artan Hoxha thotë se vjedhjet në banesat e zyrtarëve të lartë, nisur nga rasti i fundit ku pastruesja vodhi mijëra euro nga zyrtarja...

Lajmet e fundit