Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

artan hoxha

GJKKO ktheu kompleksin “Golden” tek i zoti, ironizon Artan Hoxha: Ndjesë djema, asgjë personale, çështje pune. OFL s’i duhet askujt…

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar “Operacionin Forca e Ligjit”, duke u shprehur se një vit më parë OFL nisi me bujë të madhe nga...

Artan Hoxha filmon Ramën në Vlorë, ja mesazhi për kryeministrin: Edhe pse fitove, prapë… (VIDEO)

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka publikuar një video nga Vlora, ku kryeministri Edi Rama po kalonte rrugën me makinë. Kujtojmë se Rama ka qenë...

“Sezon të mbarë çuna”, Artan Hoxha ironizon mbylljen e zgjedhjeve: Sa të mblidhet Kuvendi i ri, çunat duarartë e kanë mbjellur, rritur e korrur...

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me mbylljen e fushatës elektorale në vend. Përmes një postimi në Facebook, Hoxha shkruan se tashmë që gjithçka...

Artan Hoxha tregon si “pa dashur” Taulant Balla i hoqi mandatin e 9-të PS pavarësisht se ka 18 mijë vota individuale

Gazetari Artan Hoxha thotë se dëshira për të patur sa më tepër vota individuale e kandidatëve, në këtë rast e Taulant Ballës, ka bërë...

“E nisi me 77 tani ka 73”, Tan Hoxha NJOFTON lëvizje nëpër lagje, sa më shumë bien mandatet e udhëheqësit, më shumë shtohen “patronazhistët”...

Gazetari i kronikës Artan Hoxha ironizon ecurinë e procesit të numërimit e shfaqur në mandate sipas projeksioneve. Në mëngjes Rama shihej të kishte kapur...

“Na mësove keq çdo një orë”, gazetari ironizon Metën: Nga bëhet komandanti sot? Na ka bërë merak…

Gazetari i kronikës Artan Hoxha ka ironizuar “heshtjen” e Ilir Metës ditën e sotme, duke qenë se Kreu i Shtetit ka bërë vetëm një...

Dolën në rrugë ditën e vrasjes, Artan Hoxha publikon VIDEON: SMV-të e bardha patrullojnë Elbasanin, u morën me qira 1500 euro te RENAULTI, deri...

Gazetari investigativ Artan Hoxha publikon disa pamje të papublikura më parë, ku duket tre furgonët e bardhë me grupet paramilitare të Partisë Demokratike, që...

Rama “heq dorë” nga Rilindja? Kryeministri kapet me analistin dhe “kërcënon” Fevziun: Mos ma përmend më termin rilindas, nëse nuk bëhemi korrekt do t’ju...

Kryeministrit Edi Rama nuk i ka pëlqyer termi “rilindas” i përdorur nga analisti Artan Hoxha mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”, edhe pse në...

“Vrasësi” i Strukturës për Mbrojtjen e Votës së PD sot në Elbasan, qëlloi 10 plumba me armën që e kishte për mbrojtje banese (TË...

Askush nuk e besonte nga oficerët e policisë në vendngjarje se një njeri I tyre, apo njëri nga ata, do të nxirrte armën dhe...

Kush është Arbër Paplekaj? Gazetari tregon si i grabiti makinën qytetarit dhe u dorëzua te reparti i RENEA në Tiranë, pas krimit në Elbasan

Arbër Paplekaj është një nga policët më të mirë në vend, kështu shprehet gazetari investigativ Artan Hoxha, sa i përket përgatitjes profesionale të autorit...

Lajmet e fundit