Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Artan Gegës

Tronditet qyteti, Vladimir Topjana merr fuoristradën dhe godet si nëpër filma makinën e Artan Gegës

Qyteti i Fushë- Arrëzit u trondit sot teksa nje përplasje e qëllimshme mjetesh ndodhi në qendër të këtij qyteti. Newsbomb.al, referuar burimeve...

Lajmet e fundit