Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

arta makru

Pse po hetohen vetëm zyrtarë të PD dhe LSI? Flet kryeprokurorja Arta Marku

A po heton prokuroria vetëm zyrtarë të LSI dhe PD-së? Një pyetje që është ngritur jo vetëm në studiot televizive por edhe në parlament,...

Arta Marku flet për fëmijërinë, familjen dhe lidhjen me deputeten e PD: Vështirësia ime më e madhe…

Prej tre muajsh ajo ndodhet në zyrën e Prokurorit të Pergjithshëm. Por kush është Arta Marku? Ja përshkrimi që beri ajo sot në emisionin...

Berisha zbulon prapaskenat: U bënë takime përgatitore. Çfarë i tha përfaqësuesi i Ramës- Bashës

Ish kryeministri Sali Berisha ka deklaruaur se ftesa e Edi Ramës për Lulzim Bashën ishte një kurth, në të cilin kreu i PD-së nuk...

Lajmet e fundit