Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Arta eliezi

Nuk ndalet Youtube-ri britanik, pas Arta Nitajt, publikon foto dhe video të një tjetër modeleje shqiptarë në shtrat me…(Foto- Video)

Duket se “YouTube-ri” britanik Teddy Grey s’ka ndërmend të ndalet dhe vijon të hedhë akuza të rënda ndaj modeleve shqiptare. Teddy Grey, i cili komenton...

Lajmet e fundit