Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
2.1kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

TAG

Arta Dade

Pse Shqipëria nuk mori ‘PO’ për negociatat? Arta DADE: BE-ja nuk është dashakeqe, po afera e ‘Unazës së Re’?!

‘’Lufta kundër korrupsionit a ka dhënë rezultate, apo korrupsioni ka vajtur në të gjitha nivelet. Më lejoni të kujtoj aferën e madhe korruptive,...

‘Qeveri e paaftë’, Arta DADE sulmon Ramën dhe tregon se kë dëshiron si kryeministër

Ish-deputetja e Partisë Socialiste Arta Dade beson se vendi ende nuk mund të shkojë drejt zgjedhjeve të parakohshme për shkak të kaosit politik të...

Arta Dade godet Ramën pas zgjedhjeve: Ndihem mirë që i kam kërkuar të largohet

Pas zgjedhjeve, ish-ministrja socialiste Arta Dade kritikon hapur kryeministrin Edi Rama dhe qeverisjen e tij. Dade, kritike ndaj kryeministrit, në...

1 vjetori i Këshillit të Ambasadorëve Shqiptarë, Meta troket gotat me Daden e Mustafajn

Presidenti Ilir Meta ka marrë pjesë pasditen e sotme në 1 vjetorin e themelimit të Këshillit të Ambasadorëve Shqiptarë. Në një...

Provokon Meta, pak orë para protestës shfaqet me socialisten më kritike të Ramës: Trëndafil që spikat mes trëndafilash

Pak orë para fillimit të protestës së opozitës, presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto nga Lezha me Arta Daden dhe Nikoll Lesi. ...

‘Qeveria është kapur me skandale’, Arta Dade: Mazhoranca të largojë Edi Ramën!

Ish-ministrja e Punëve të Jashtme, Arta Dade vijon me qëndrimet e saj kundër kryeministrit Edi Rama. Madje në një intervistë për...

Dade: Deklaratat e Cakajt janë antiligjore, nuk ka ndodhur kurrë më parë

Ish-ministrja e Jashtme, Arta Dade, e ftuar në emisionin ‘Arena’, ka folur për deklaratat e Ministrit të Jashtëm në detyrë, Gent Cakajt për shkarkimin...

Arta Dade ‘shpërthen’ për KONGRESIN e PS: Çudi, nuk më ftoi njeri (Mban mandatin e delegates së Kolonjës)

Arta Dade, një nga emrat më në zë në Partinë Socialiste, funksionare e lartë drejtuese dhe ish-ministre e kësaj force politike, tha sot për...

Rama e puthi nga televizori, i përgjigjet Arta Dade: Nëse më ka xhan duhet të më kishte dëgjuar, atë ditë…

Pak javë më parë kryeministri Edi Rama, i pyetur për kritikat e ish-ministres Arta Dade në një emision ku ishte i ftuar, zgjodhi ti...

Përplasja për Ramën, Gjylameti-Dades: Gazeta e djalit tënd më ktheu në tabelë qitje! Mos ki merak…(E PLOTË)

Vijon përplasja në distancë mes deputetes së PS, Blerina Gjylameti dhe ish ministres socialiste Arta Dade. Ishte deklarata e Dades...


Lajmet e fundit