Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
18 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

arsyeja

Shtyhet seanca për tenderin e uniformave të policisë (arsyeja)

Shtyhet seanca praprake për tenderin e uniformave pasi avokatët nuk ishin të pajisur me dosje, ndërkohë që seanca e radhës u la më 10...

DËSHTON sërish seanca në Apel për Shullazin dhe bandën e tij, ja ARSYEJA

Dështon sërish seanca në Gjykatën e Apelit për Emiljano Shullazin dhe bandën e tij. Mësohet se seanca është shtyrë, pasi nuk...

Noizy merr ‘peng’ aktorin shqiptar, zbulohet ARSYEJA (VIDEO)

Noizy është ndër repereët më të pëlqyer dhe më të komentuar në shqipëri. Ai bëhet shpeshherë pjesë e mediave për shkak...

Gazment Bardhi bën DEKLARATËN e fortë: Partia e Astrit Patozit nuk do marrë pjesë në zgjedhje, ja ARSYEJA

Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit duket se nuk do të jetë pjesë e zgjedhjeve të 30 qershorit. KQZ pritet të marrë vendimin për...

I propozoi Elitës për herë të tretë, Gjiko zbulon arsyen e veçantë (FOTO)

Këtë javë 'Në kurthin e Piter Pan' ishte e ftuar moderatorja e njohur nga Kosova, Elita Rudi. Mirëpo, pas pyetjeve të fëmijëve Elita u...

Zuri vendin e Kejvinës, flet Belinda: ARSYEJA pse e fitova punën në ‘Xing me Ermalin’ është…

Bëri bujë në media largimi i velinës Kejvina Kthella nga emisioni ‘Xing me Ermalin’. Ermal Mamaqi zbuloi se Kejvinën do ta...

Vettingu në Policinë e Shtetit, zbardhet ARSYEJA e vonesës

Zbardhet arsyeja e vonesës së vettingut në Policinë e Shtetit. Mësohet se vettingu në polici u vonua për shkak të mungesës...

Mysafirë në shtëpinë e Thaçit, Kadri Veseli zbulon arsyen që bëri bashkë liderët shqiptarë

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi priti mbrëmë në shtëpinë e tij, kryeministrin Edi Rama, Ramush Hardinajn, Kadri Veselin, Fatmir Limajn dhe Behgjet Pacollin. ...

Arrestohet emigranti shqiptar në SHBA, alarmohen banorët: Na tregoni ARSYEN (EMRI)

Në një intervistë për një media amerikane të dhënë në vitin 2017, Gole thase kishte gjetur 'paqe' në Great Barrington, pasi kishte ikur...

Lajmet e fundit