Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

arsenal armesh

DETAJE/ Thasë me armë dhe municione luftarake te “5 Maji”, baza u zbulua nga vëllezërit “e penduar”, Beqiraj

Detaje të reja janë mësuar nga zbulimi i municioneve luftarake në zonën e 5 majit në Tiranë, të cilat dyshohet se përdoreshin nga grupet...

Pistoletë e snajper në Liqenin e Thatë, si e zbuloi policia garazhin me arsenal armësh

Detaje të reja janë zbardhur nga operacionet e kryera në Tiranë, ku janë zbuluar dy ambinete me arsenal armësh. Një arsenal armësh u gjet në...

Gjendet arsenal armësh në garazhin e një pallati në Tiranë, sekuestrohen pistoleta e snajper

Një tjetër arsenal armësh është zbuluar ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se arsenali i armëve është gjetur në garazhin e një pallati...

Të armatosur për luftë, arrestohen babë e bir në Dibër, policia sekuestron armë, tritol dhe kapsolla detonatore

Policia ka arrestuar dy persona në Dibër, pasi gjatë kontrollit në banesën e tyre u janë gjetur arsenal armësh, municion luftarak, tritol, kapsolla detonatore,...

Policia nxjerr videon: Shemb murin e magazinës dhe gjen arsenalin e armëve të ‘mbështjellë’ me flamurin e PD; automatikë, kundërajrorë, granata e predha antitank

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e frikshme nga operacioni i SPAK dhe Policisë së Tiranës, pas kontrollit të amienteve në pronësi të shtetasit...

Dhjetëra automatikë, kundërajrorë, qindra granata e predha antitank; Pamje ‘të frikshme’ nga arsenali i armëve që u kap te ish-ndërmarrja ‘Migjeni’

Prokuroria Speciale SPAK dhe Policia e Tiranës kanë kryer sot një operacion për kontrollin e amienteve në pronësi të shtetasit të në kërkim Sokol...

Gazetari përshkruan arsenalin e armëve: Ky snajper godet 3 km, e përdorin ushtarët në Irak, bën 10.000 euro. Antitankët janë që në 1997 kur...

Gazetari i kronikës, Artan Hoxha duke komentuar ngjarjen e 1 prillit, në lidhje me hetimet që zbuluan 18 bazat ku magazinoheshin dhe modifikoheshin armatime të ndryshme...

Policia sekuestroi arsenalin e armëve në Tiranë, GJKKO lë në burg 9 të arrestuarit (EMRAT)

Prokuroria e Posaçme ka dhënë masën “arrest me burg” për 9 personat, në lidhje me kapjen e armatimit dhe municioneve pak ditë më parë...

Mbante arsenal armësh në shtëpi, arrestohet 33-vjeçari në Tiranë (DEKLARATA E POLICISË)

Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e këtij shtetasi, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale: •Një armë zjarri pistoletë;...

Superaksioni në Elbasan, gazetarja: Arsenali i armëve në pronësi të një personi që ka lidhje familjare me…

Një arsenal i madh armësh u gjet në qytetin e Elbasanit gjatë një aksioni të forcave speciale RENEA në 1 korrik. ...

Lajmet e fundit