Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

arsen muskurti

Vrau vëllanë dhe kunatën në mes të dyqanit në Tiranë, Apeli lë në burg Arsen Muskurtin

Gjykata e Apelit ka caktuar masën arrest me burg ndaj Arsen Muskurtit, i cili më 30 gusht vrau vëllanë e tij dhe kunatën në...

Vrau vëllanë dhe kunatën në biznesin e tyre/ Arsen Muskurti ankimon vendimin: Dua të kryej akt ekspertizën e shëndetit mendor

Arsen Muskurti ka ankimuar vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë, e cila caktoi masën e sigurisë “arrest me burg”, pasi akuzohet për vrasjen...

Vrau vëllanë dhe kunatën, Arsen Muskurti rrëfen bisedën e fundit me ta dhe momentet para krimit: Fillimisht qëllova Dritanin, pastaj…

Ngjarja disa ditë më parë në “Rrugën e Kavajës”në kryeqytet, ku Arsen Muskurti vrau vëllain dhe kunatën tronditi opinionin publik. Muskurti së fundmi ka rrëfyer...

Vrau vëllanë dhe kunatën, DALIN PAMJET kur Arsen Muskurti përleshet me Dritanin brenda biznesit të tyre

Tirana u tronditë 4 ditë në parë, kur vëllai vrau vëllanë dhe kunatën në biznesin e tyre, në rrugën “Islam Alla”. Arsen Muskurti vrau vëllain...

Vrau vëllanë dhe kunatën, gruaja dhe e dashura e Muskurtit kërkojnë urdhër mbrojtje

Pas ngjarjes së rëndë dy ditë më parë në Tiranë, ku Arsen Muskurti qëlloi për vdekje vëllain dhe kunatën e tij, Dritan dhe Nora...

Vrau vëllanë dhe kunatën në dyqanin e tyre, lihet në burg Arsen Muskurti

Gjykata e Tiranës ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Arsen Muskurtin, i cili vrau dy ditë  më parë vëllain dhe...

Vrasja e dyfishtë në Tiranë/ Zbulohet denoncimi i Dritan Muskurtit 5 ditë para se të vritej: Vëllai im mban një armë poshtë bluzës

Dritan Muskurti dhe gruaja e tij Nora u qëlluan për vdekje ditën e djeshme nga Arsen Muskurti, duke tronditur mbarë opinionin publik. Por zbulohet se...

Vrau vëllanë dhe kunatën, Policia gjen armën e krimit, Arsen Muskurti e kishte hedhur në koshin e mbeturinave

Tirana u trondit pasditen e djeshme nga një vrasje e dyfishtë që ndodhi në një biznes në rrugën "Islam Alla", pranë Rrugës së Kavajës....

Misteri i figurës së Arsen Muskurtit, vrasësi i çiftit në Tiranë foto me politikanë, biznesmenë dhe njerëz të fesë

Arsen Muskurti, i njohur dhe me emrin Hamza, ka qëlluar me armë zjarri pasditen e sotme vëllain e tij dhe bashkëshorten, duke i lënë...

Bledi Çuçi përgëzon Policinë e Tiranës: Prangosët në kohë rekord autorin e dyshuar të vrasjes së dyfishtë

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi, përgëzon strukturat e Policisë së kryeqytetit, për arrestimin e autorit të dyshuar të vrasjes së dyfishtë, shtetasit Arsen Muskurti....

Lajmet e fundit