Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

arrstohet

“Përtokë”, polici nxjerr armën dhe arreston qytetarin në mes të qytetit (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë, ku një efektiv policie është detyruar që të nxjerrë armën për të ndaluar një qytetar. Në është...

Me kokainë me vete, arrestohet 36 vjeçari shqiptar në Itali

Zëvendësprokurori, Lucia Anna Campo duke marrë parasysh sasinë e madhe të kokainës që në treg do të kapte vlerën e 5 mijë eurovo,...

I dënuar me 8 vite burg, arrestohet biznesmeni nga Tirana (EMRI)

Arrestohet në Tiranë një biznesmen në kërkim kombëtar. Burime nga blutë bëjnë të ditur se është vënë në pranga Arben...

Përplasi për vdekje një person me MAKINËN LUKSOZE, arrestohet i riu (EMRI)

Pak orë pas ngjarjes tragjike të natës së mbrëmshme, ku një person humbi jetën si pasojë e përplasjes së tij nga një makinë, policia...

Lajmet e fundit