Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

ARRSH

Aksidentet në kthesën e Murrashit, ARRSH njofton: Nga dita e hënë nisin punimet në segmentin Elbasan–Librazhd, janë marrë masat për menaxhimin e trafikut

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) njofton se nga dita e hënë në segmentin rrugor Elbasan–Librazhd në Murrash, do të fillojnë punimet emergjente të cilat do...

Devijohet lëvizja e mjeteve në Astir, ARRSH: Sapo të dilni nga mbikalimi te Pallati me Shigjeta, do ndryshoni rrugën

Autoriteti Rrugor njofton ndryshimin e drejtimit të lëvizjes në zonën e Astirit, për shkak të punimeve që po bëhen në Unazën e Madhe. Referuar...

Reshjet e dëborës në Qafë Thanë, ARRSH thirrje shoferëve: Ulni shpejtësinë dhe pajisuni me zinxhirë!

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar mbrëmjen e sotme se në Qafë Thanë kanë filluar reshjet e dëborës. ARRSH bën me dije se po punohet...

Rikthehen reshjet e shiut dhe dëborës, ARRSH thirrje shoferëve: Pajisuni me zinxhirë dhe goma dimërore!

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se në Qafë Thanë ka reshje dëbore me intensitet të ulët, ndërsa qarkullimi i mjeteve vijon pa problem. ARRSH...

Rihapet rruga Qafë Kashar-Rinas, ARRSH njofton shoferët: Ja segmenti tjetër që do të mbyllet nga data 2 shkurt

Ditën e sotme do të jetë i hapur segmenti rrugor  “Qafë-Kashar- Rinas’. Autoriteti Rrugor Shqiptar përmes një postimi në rrjetet sociale njofton se punimet për...

Njoftimi i rëndësishëm i ARRSH: Sot mbyllen punimet në rrugën e Rinasit, nga nesër e hapur për të gjithë shoferët

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se sot përfundojnë punimet në rrugën e Rinasit dhe nga nesër ky aks do të...

Rikthehet dëbora dhe ngricat, ARRSH thirrje shoferëve: Pajisuni me zinxhirë në këto akse!

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se gjatë natës së mbrëmshme ka patur reshje dëbore në disa zona të vendit, kryesisht në rajonin juglindor dhe...

ARRSH njofton qytetarët: Ja kur do të mbyllen punimet në rrugën e Rinasit

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se punimet në rrugën e Rinasit, të cilat prej disa kohësh kanë devijuar trafikun, do të përfundojnë ditën e...

ARRSH njofton shoferët: Mbyllet rruga Rinas-Universiteti Epoka! Ja nga të kaloni për në Aeroport

Autoriteti Rrugor njofton të gjithë drejtuesit e mjeteve se rruga që të çon nga Universiteti Epoka në Aeroportin e Rinasit, dhe anasjelltas, do të...

Temperatura deri në -20 gradë, ARRSH iu bën thirrje shoferëve: Pajisuni me goma dimërore dhe zinxhirë!

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftar se temperaturat nën zero gradë kanë sjellë ngrica në rrugë, por fatmirësisht qarkullimi bëhet pa probleme në të gjithë...

Lajmet e fundit