Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

ARRSH

ARRSH njoftim të rëndësishëm: Hapja e tunelit 5 te “Shqiponja” ndryshon hyrjen dhe daljen për/nga Tirana

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se nga pas mesnatës (datë 4 shtator) do të ndryshojë hyrja dhe dalje e mjeteve nga dhe për...

Punime në mbikalimin Shkozet-Plepa, ARRSH njofton: Punimet do të bëhen natën, do bllokohet korisa e shpejtësisë

Autoriteti Rrugor Shqiptar në bashkëpunim me Policinë Rrugore njfotjnë se në segmentin rrugor "Mbikalimi i Shkozetit-Mbikalimi Plepa do të kryhen punime për riparimin e...

ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër në mëngjes fillon ndërtimi i trafik ndarëseve prej betoni në aksin Tiranë-Elbasan, do të ngushtohet përkohësisht karrexhata

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar të gjithë drejtuesit e mjeteve se ditën e nesërme në orën 07:30 në aksin Tiranë – Elbasan do të...

“Kjo është drejtësi me regji”, Vasili: Nuk preket asnjë nga qeveria! Korrupsioni në ARRSH, i frikshëm

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, arrestimin e kreut të Bashkisë së Lushnjes Fatos Tushe e quan si “drejtësi me regji”, ndërsa thotë se qeveritarët...

Rrokada/ Benet Beci la KESH-in dhe u zgjodh deputet, vendin e tij e zë Ergys Verdho i ARRSH, ja kush e zëvendëson kreun e...

Ergys Verdho largohet nga drejtimi i Autoritetit Rrugor Shqiptar për të marrë një tjetër post shtetëror. Ai është emëruar drejtor i Korporatës Elektroenergjitike Shqiptare...

Nesër nis larja e mureve të tunelit të Krrabës, ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm: Kufizohet lëvizja në këtë orë, ja si do bëhet qarkullimi...

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se do të fillojë larja e mureve të Tunelit të Krrabës dhe qarkullimi do të bëhet në një sens. Në...

Nesër nisin punimet në Tiranë-Durrës, ARRSH sqaron shoferët: Qarkullimi i mjeteve do të bëhet me një korsi, ndiqni rrugët dytësore në këto segmente

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se duke filluar nga dita e nesërme, do të nisin punimet përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Në njoftimin e ARRSH-së thuhet se...

Nis riparimi i autostradës Tiranë-Durrës, ARRSH njofton se si do devijohet trafiku

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se do të nisë riparimi i shtresave asfaltike në aksin “Autostrada Tiranë–Durrës, segmenti Qafë Kashar–Ura e Dajlanit”. Duke nisur nga...

Reshje dëbore dhe shiu, ARSSH jep njoftimin për akset kombëtare: Qarkullimi vazhdon normalisht

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka bërë të ditur se në rrethin e Tropojës, Dibrës dhe në qarkun e Kukësit gjatë ditës së sotme edhe pse...

‘Rrethrrotullimi provizor te Astiri do të eleminohet’, ARRSH jep NJOFTIM të rëndësishëm për shoferët që do të kalojnë te ‘Sheshi Shqiponja’

ARRSH ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shoferët që do të kalojnë te pjesa ku po bëhet ndërtimi i Unazës së...

Lajmet e fundit