Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
3.6kmh
0 %
Mar
17 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

arretsohet

U hoq si drejtori i Tatimeve dhe i mori para, pronari i picerisë në Tiranë fundos mashtruesin

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një person, i cili shtirej si drejtori i Tatimeve dhe gjobiste bizneset. Mësohet se...

Prostituonte femra në Itali, arrestohet për ekstradim shkodrani i shumëkërkuar (SI MASKOHEJ ME DOKUMENTA FALSE)

Arrestohet në Shkodër me qëllim ekstradimi një 37-vjeçar që kërkohej për “Shfrytëzim prostitucioni”. Mësohet se shtetasi me iniciale A.D. ishte dënuar...

‘Dua të vras një fëmijë shqiptar’, arrestohet serbi (Deklarata e frikshme që i tha gazetares)

Policia e Serbisë, ka arrestuar këtë të shtune një person i cili ka kërcënuar gazetaren Zana Cimili, gjatë ditës së enjte, raporton televizioni rajonal...

U arrestua sot për një makinë të vjedhur, kush është i riu nga Tirana, plagosi një vajzë pak vite më parë

Policia e Tiranës ka arrestuar sot një 27-vjeçar, të identifikuar si Endrit Sina. Arrestimi i tij sipas bluve u bë pasi pasi qarkullonte me...

Drejtonte makinën në gjendje të dehur, përfundon në pranga shoferi në Dibër

Policia ka arrestuar një shofer në gjendje të dehur në Dibër. Bëhet fjalë për 51-vjeçarin me iniciale A.M., banues në fshatin...

Arrestohen 1000 protestues në Britani

Policia britanike ka arrestuar rreth një mijë persona në Londër, që nga momenti kur protestat ambientaliste filluan një javë më parë. ...

Arrestohet kosovari në Tiranë, si mashtronte duke u marrë qytetarëve para (SKEMA)

Krimi Ekonomik ka arrestuar një 40-vjeçar nga Kosova në Tiranë, i akzuauar për “Mashtrim” dhe “Fshehje të ardhurash”. Mësohet se...

Vjedhja e karburantit në Tiranë, arrestohet autori (DETAJE)

Policia e Tiranës arreston një 26 vjeçar, i akuzuar për vjedhjen e një karburanti.   Mësohet se në pranga ka rënë...

Armë dhe tritol në banesë, arrestohet 22 vjeçari në Tiranë (EMRI)

Policia arreston një 22-vjeçar nga Kamza për akuzën “Prodhim dhe mbajtje pa leje të armëve dhe municionit luftarak”. Burime nga policia bëjnë me dije...

Aksidentoi për vdekje 45-vjeçarin, arrestohet shoferi vlonjat (EMRI)

Policia e Fierit ka arrestuar një 38 vjeçar nga Vlora, pasi ka aksidentuar për vdekje një person.  I ndaluari është Albert Myrtaj, 38 vjeç,...

Lajmet e fundit