Tirana
few clouds
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
86 %
1kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

arretim

“Po zienin makarona”, 4 shqiptarët kapen duke u kujdesur për fermën e kanabisit në Britani, si i vidhnin shtetit mijëra paund energji

Katër shtetas shqiptarë janë arrestuar dhe kanë dalë para gjykatës në Britaninë e Madhe, për shkak se akuzohen se kishin ndërtuar një “shtëpi bari”...

Kishte bërë gati 1 kg kanabis gati për shitje, arrestohet 39 vjeçari nga Fieri (EMRI)

Një 39 vjeçar është arrestuar nga Policia e Fierit, pasi është kapur me 1 kilogramë kanabis, të cilën e fshihte në shtëpi. Uniformat blu bëjnë...

Detaje nga arrestimi i ish-kryebashkiakiut të Vorës në Itali, policia e vëzhgonte prej muajsh, drogën e kishte fshehur në vazon e luleve

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me arrestimin e ish-kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku, i cili është prangosur në Itali, pasi akuzohet për...

Lajmet e fundit