Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

arreston

Grabiti shtëpinë e një të moshuare, arrestohet gruaja 31-vjeçe në Korçë

Një 31-vjeçare ka rënë në prangat e policisë së Korçës, pasi akuzohet për vjedhje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetësja shtetases...

Roja humbi jetën pasi ra nga kati 15-të, arrestohet pronari dhe administratori i pallatit

Një ngjarje e rëndë u regjistrua ditën e djeshme në Sarandë. 63-vjeçari Hasan Imeri, u rrëzua aksidentalisht nga kati 15-të në katin e 14-të një...

Kriza energjitike vë në lëvizje Policinë, arrestohen 12 persona, procedohen 12 të tjerë, vodhën energji përmes ndërhyrjeve në matësa

Policia e Shtetit në vijim të punës për parandalimin e vjedhjes së energjisë elektrike, gjatë kontrolleve të përshkëta me OSHEE-në, kanë evidentuar 31 raste...

E rëndë në Fier, plagoset me thikë 35-vjeçari, policia arreston autorin (EMRI)

Një 35-vjeçar ka përfunduar në gjendje të rëndë në spital pasi është plagosur me thikë nga shtetasi Bujar Gurguri. Sipas njofitmit të policisë mësohet se...

Armë dhe drogë, policia arreston 44-vjeçarin në Belsh (Emri)

Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit pasi është kapur me armë zjarri dhe lëndë narkotike. Burime zyrtare bëjnë me dije se Agron Zdrava...

I dehur në timon, bënte manovra të rrezikshme në rrugë, arrestohet 44-vjeçari

Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi kryente manovra të rrezikshme në rrugë. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi me ininciale, J....

Dhunoi burrin dhe i ngacmoi gruan, arrestohet 52-vjeçari në Durrës

Një 52-vjeçar është arrestuar nga policia në Durrës pasi akuzohet për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Përndjekja”. Uniformat blu bëjnë me dije...

Kokainë, grabitje dhe të dehur në timon, policia e Fierit arreston pesë persona

Pesë persona janë arrestuar nga policia e Fierit për vepra të ndryshme penale. Uniformat blu bëjnë me dije se në pranga kanë rënë shtetasit Manuel...

Dogjën hektarë me pyje dhe ullinj, policia arreston dy persona në Fier dhe Mallakastër (EMRAT)

Dy shtetas janë arrestuar nga policia pasi akuzohen për zjarrvënie të qëllimshme. Uniformat blu bëjnë me dije se në Mallakastër ështën ndaluar shtetasi Emiraldo Ahmetaj,...

Kapet me kokainë në makinë, pranga fierakut

Policia e Fierit ka arrestuar një 55-vjeçar, pasi u kap me kokainë në makinë. Blutë bëjnë me dije se në pranga...

Lajmet e fundit