Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
0kmh
20 %
Hën
35 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
26 °
E hënë, 8 Gusht, 2022

TAG

arrestohet

Policia aksion në Bosnjë, arrestohet djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Djali i biznesmenit të njohur në Kosovë, Naser Kelmendi është arrestuar. Mediat kosovare bëjnë me dije se Elvis Kelmendi është arrestuar nga Njësia Speciale...

I dënuar për vrasje, merr fund arratia e shqiptarit, pas 22 vitesh karabinierët kapin 40 vjeçarin

Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga karabinierët italiane. Sipas mediave vendase mësohet se shqiptari ishte dënuar nga Gjykata e Tiranës me...

E ndaluan për celular në timon, arrestohet shoferi 33-vjeçar, pjesë e një grupi kriminal  i shpallur në kërkim ndërkombëtar

Policia e Tiranës ka arrestuar një 33-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Bëhet me dije se policia kishte ndaluar shtetasin shtetasin A. F., 33 vjeç,...

Pjesë e grupit të zjarrit në Lazarat, arrestohet Florjan Shuli, kohë më parë tentoi të vriste një polic

Një 38-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi është kapur në flagrancë duke qarkulluar me lëndë narkotike dhe armë  të ftohtë në automjet. Uniformat...

I përfshirë në masakrën e Çoles, arrestohet i shumëkërkuari Ani Begaj në Vlorë

Është arrestuar nga policia e Vlorës, i shumëkërkuari Ani Begaj, i akuzuar për maskrën e Çolës 7 vite më parë, ku mbetën të vrarë...

Pas sherrit kërcënoi me armë dhe thikë dy persona, arrestohet 35-vjeçari në Gramsh (Emri)

Policia ka parandaluar një ngjarje në Gramsh që mund të përfundonte në vrasje. Bëhet me dije se policia a arrestuar shtetasin Erison Muraro35 vjeç, për...

Përplasi për vdekje punëtorin që po punonte në rrugë dhe u largua, arrestohet shoferi

Shoferi i mjetit që përplasi për vdekje mbrëmjen e djeshme punëtorin që punontë në një firmë për asfaltimin e rrugëve ka rënë në prangat...

20 vjeçari godet me grusht policen në Tiranë

Një  20-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ditën e djeshme dhunoi efektiven e policisë. Uniformat blu bëjnë me dije se shtetasi me ininciale...

Dhunonte partneren, policia shkon të arrestojë 26-vjeçarin në Tiranë, e reja dhe babai dhunojnë efektivët, tre të arrestuar

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së shtetit, pasi kanë kundërshtuar me dhunë policinë. Bëhet me dije se policia kishte marrë njoftim se...

Kishte fshehur kokainën në 20 vezë plastike, arrestohet 19-vjeçari shqiptar në Itali

Një 19-vjeçar shqiptar ja rënë në prangat e karabinerëve pasi akuzohet për trafik droge. Mësohet se i riu është arrestuar në Spina di Marsciano pasi...

Lajmet e fundit